Hakkımızda

Tunç Web olarak 2014 yılında Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimiz bizim en yakın dostlarımız ve çalışma arkadaşlarımız olmuştur.


Tunç Web olarak uzman yazılımcılardan oluşan güçlü teknik kadromuz ile dinamik ve güvenilir bir takım ruhu anlayışında; müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatları kaliteli ve çağdaş web tasarımlarımıza yansıtmaktayız ve bugüne kadar yaptığımız yüzlerce profesyonel web sitesi ile gurur duymaktayız.


Müşterilerimize yapmış oldukları işe en uygun ürün ve hizmet modellemeleri seçerek hazırlanan şablon ve tematik yazılımlarla ticari faaliyetlerini şekillendirecek tasarımlar yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin web tasarımlarını mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde dizayn etmekteyiz.

Tasarımını yaptığımız web sitelerini güncel program uygulamalarımızla sürekli yenilenen bir şekilde dinamik ve mobil uyumlu hale getiriyoruz. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi bildiriyor ve geleceğe hep birlikte güvenle bakabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Domain, Hosting, logo ve seo alanlarında da hizmetlerim vardır.

Web tasarım ve seo işlerini bir işten daha çok severek yapmaktayım. Büyük bir öğrenme isteği ile sürekli olarak gelişen bu işte yeni bilgiler azmimi büyük ölçüde artırmaktadır. Web sitenizin A’dan Z’ye takibini yapıyorum ve size sadece müşterilerinizin sayısındaki artışı izlemek kalıyor.

Arama motorlarında terfi etmek için iletişime geçebilirsiniz.